facebook

FUH Mateo materiały izolacyjne

Materiały izolacyjne Wiatroizolacje ZALOGUJ do Strefy Klienta

Produkty

Promocje

FOLIA BUDOWLANA Z ATESTEM - GRUBOŚĆ 0,5mm 4m x 25m = 100 m2 KLASA PREMIUM
230.00 PLN

WYSYŁKA GRATIS !!! MEMBRANA DACHOWA MEMBRAVENT 120 g/m2 1,5m x 50m = 75 m2
134.00 PLN

FOLIA FUNDAMENTOWA - KUBEŁKOWA 400 g/m2 2,5m x 20m = 50 m2
150.00 PLN


Wiatroizolacje

Wiatroizolacje dzielimy na dwie grupy. Pierwszą z nich są wiatroizolacje wysokoparoprzepuszczalne. Charakteryzują się trójwarstwową strukturą, która odpowiada za szybkie odprowadzenie wilgoci. W przypadku stosowania wiatroizolacji wysokoparoprzepuszczalnych nie jest wymagana szczelina wentylacyjna. Wiatroizolacja może przylegać bezposrednio do warstwy ocieplenia. Każda wiatroizolacja sprzedawana w naszym sklepie jest całkowicie wodoszczelna. Bardzo dobrze chroni izolację termiczną przed opadami atmosferycznymi. Każda z wiatroizolacji posiada filtr UV oraz IR co w dużym stopniu spowalnia proces starzenia się. W ofercie posadamy wiatroizolacje różnych grubości (gramatur), które stosuje się w zależności od potrzeb indywidualnych klienta oraz wymagań budowanej konstrukcji.

Drugą grupą są wiatroizolacje niskoparoprzepuszczalne. Charakteryzuję się wysoką wytrzymałością na rozrywanie oraz wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Stosowanie jej wymaga utworzenia minimum 5 centymetrowej szczeliny wentylacyjnej. Wiatroizolacja ta wykonana jest z folii, tkaniny polimerowej, która jest dwustronnie powlekana.

Do klejenia na zakładach obydwu typów wiatroizolacji służą specjalne taśmy dostępne w naszym sklepie. Wiatroizolacje, które można u nas zakupić pochodzą od polskich producentów. Cechują się wysoką jakością.

Lista produktów

Wyświetl po: na stronie - Sortuj według:
Copyright © FUH Mateo | Wykonanie Strony www Zakopane "U Ciwersa"
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij