facebook

FUH Mateo materiały izolacyjne

Materiały izolacyjne Wiatroizolacje ZALOGUJ do Strefy Klienta

Produkty

Promocje

TAŚMA DWUSTRONNA 2,5 cm x 50 m
22.00 PLN

TAŚMA DWUSTRONNA 1,9 cm x 50 m
16.50 PLN

TAŚMA DWUSTRONNA 5 cm x 50 m
39.00 PLN


Sklep dla rodziców i dzieci

Wiatroizolacje

Wiatroizolacje dzielimy na dwie grupy. Pierwszą z nich są wiatroizolacje wysokoparoprzepuszczalne. Charakteryzują się trójwarstwową strukturą, która odpowiada za szybkie odprowadzenie wilgoci. W przypadku stosowania wiatroizolacji wysokoparoprzepuszczalnych nie jest wymagana szczelina wentylacyjna. Wiatroizolacja może przylegać bezposrednio do warstwy ocieplenia. Każda wiatroizolacja sprzedawana w naszym sklepie jest całkowicie wodoszczelna. Bardzo dobrze chroni izolację termiczną przed opadami atmosferycznymi. Każda z wiatroizolacji posiada filtr UV oraz IR co w dużym stopniu spowalnia proces starzenia się. W ofercie posadamy wiatroizolacje różnych grubości (gramatur), które stosuje się w zależności od potrzeb indywidualnych klienta oraz wymagań budowanej konstrukcji.

Drugą grupą są wiatroizolacje niskoparoprzepuszczalne. Charakteryzuję się wysoką wytrzymałością na rozrywanie oraz wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Stosowanie jej wymaga utworzenia minimum 5 centymetrowej szczeliny wentylacyjnej. Wiatroizolacja ta wykonana jest z folii, tkaniny polimerowej, która jest dwustronnie powlekana.

Do klejenia na zakładach obydwu typów wiatroizolacji służą specjalne taśmy dostępne w naszym sklepie. Wiatroizolacje, które można u nas zakupić pochodzą od polskich producentów. Cechują się wysoką jakością.

Lista produktów

Wyświetl po: na stronie - Sortuj według:
Copyright © FUH Mateo | Wykonanie Strony www Zakopane "U Ciwersa"
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij