facebook

FUH Mateo materiały izolacyjne

Materiały izolacyjne Membrany dachowe ZALOGUJ do Strefy Klienta

Produkty

Promocje

TAŚMA DWUSTRONNA 2,5 cm x 50 m
22.00 PLN

FOLIA PAROIZOLACYJNA TYP 200 2m x 50m = 100 m2
55.00 PLN

TAŚMA DWUSTRONNA 1,9 cm x 50 m
16.50 PLN


Sklep dla rodziców i dzieci

 

Membrany dachowe

   Membrany dachowe to znane już pod ponad 30 lat materiały stosowane w budowie dachów i nie bez powodu nie tracą one na popularności. Membrany dachowe pozwalają na prawidłowe odparowywanie wody, cechują się wysoką paroprzepuszczalnością.    Zbudowana z trzech warstw membrana dachowa, posiada wysoką wodoszczelność. Pozwala bowiem zabezpieczyć powierzchnię przez warunkami atmosferycznymi jak deszcz i śnieg oraz wilgocią. Warstwa ocieplenia pozostaje sucha przez co izolacja naszego dachu będzie działała prawidłowo przez wiele lat i nie ulegnie zawilgoceniu. Głównym zadaniem membran dachowych jest zabezpieczanie poddasza pod kątem izolacji termicznej i potencjalnych przecieków, dlatego też ich zastosowanie jest wyjątkowo dobrym rozwiązaniem dla każdego domu.

   Każda membrana sprzedawana jest w rolkach o szerokości 150 cm i długości 50 metrów bieżących. W każdej rolce znajduje się 75 metrów kwadratowych. W naszym asortymencie posiadamy taśmy do łączenia membran dachowych. Membrana dachowa jest zbudowana z trzech warstw, co daje jej bardzo wysoką wodoszczelność.

Zastosowanie membran dachowych:

    Nasze membrany dachowe cechuje bardzo wysoka jakość oraz trwałość. Szeroki wachlarz grubości pozwala na dobranie odpowiedniej membrany dachowej do wymagań indywidualnych oraz do typu dachu, który ma zostać wykonany. Bezkonkurencyjna trwałość membran dachowych obejmuje również wyjątkową odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zaleta ta pozwala zachować pełen komfort podczas ich instalacji, a ich montaż jest trwały i służy długie lata. Dach to element naszego domu, który ma nam służyć latami dlatego też nie należy oszczędzać na jego elementach jak membrany dachowe, bowiem to jaką jakość wybierzemy na początku będzie owocowało w przyszłości – tanie rozwiązania na dłuższą metę są drogie. Nasz asortyment pozwala dobrać najbardziej optymalne rozwiązania, a co ważne posiadamy również wszelkie materiały i narzędzia niezbędne do ich solidnego montażu.

 

Lista produktów

Wyświetl po: na stronie - Sortuj według:
  • Strony:
  • 1
  • 2
Copyright © FUH Mateo | Wykonanie Strony www Zakopane "U Ciwersa"
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij