facebook

FUH Mateo materiały izolacyjne

Materiały izolacyjne Geowłókniny ZALOGUJ do Strefy Klienta

Produkty

Promocje

TAŚMA BANEROWA DWUSTRONNA DO BANERÓW FOLIA 9mmx50
14.00 PLN

FOLIA ŻÓŁTA PAROIZOLACYJNA 0,2mm 4m x 25m = 100 m2 ATESTOWANA
75.00 PLN

TAŚMA METALIZOWANA AL DO PAROIZOLACJI 10cm x 50m
11.50 PLN


Geowłóknina

W naszym sklepie dostępna jest geowłóknina drogowa oraz geowłóknina drenażowa. Geowłóknina drogowa ( stabilizująca podłoże) jest geowłókniną polipropylenową, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozrywanie, rozciąganie czy przebicie, a ich właściwości mechaniczne są znacznie większe od geowłóknin poliestrowych. Jest ona wzmacniana wzdłużnie jak i poprzecznie. Geowłókniny drogowe spełniają funkcje wzmacniające, ochronne, separacyjne, izolujące. Ta geowłóknina idealnie sprawdzi się przy budowie dróg, pojazdów, chodników, układaniu kostki brukowej jaki i zabezpieczeniu skarp czy brzegów rzek.

Geowłóknina drenażowa jest geowłókniną poliestrową. Stosuje się ją w systemach drenażowych oraz odwadniających. Zapobiega zamulaniu się rur drenażowych jak i poprawia nośność gruntów. Charakteryzują się dużo lepszymi parametrami hydraulicznymi od geowłóknin drogowych. Stosuje się je przy budowie zielonych dachów, szamb ekologicznych. Mają również podobne zastosowanie jak geowłókniny poliestrowe z uwagą na ich mniejszą wytrzymałość mechaniczną.

Do mocowania geowłóknin do podłoża służą kołki dostępne w naszym sklepie. Wszystkie rodzaje geowłóknin występują w różnych gramaturach (grubościach) oraz szerokościach a każda rolka występuje w nawoju po 50 metrów bieżących. Produkowane się w Polsce i Włoszech.

Lista produktów

Wyświetl po: na stronie - Sortuj według:
Copyright © FUH Mateo | Wykonanie Strony www Zakopane "U Ciwersa"
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij