facebook

FUH Mateo materiały izolacyjne

Materiały izolacyjne Geowłókniny ZALOGUJ do Strefy Klienta

Produkty

Promocje

WYSYŁKA GRATIS !!! MEMBRANA DACHOWA MEMBRAVENT 150 g/m2 1,5m x 50m = 75 m2
185.00 PLN

TAŚMA DWUSTRONNA 5 cm x 50 m
36.00 PLN

MEMBRANA DACHOWA STROTEX BASIC 1300 (115 g/m2) 75 m2
118.00 PLN


Sklep dla rodziców i dzieci

Geowłóknina

 

    W naszym sklepie dostępna jest geowłóknina drogowa oraz geowłóknina drenażowa. Geowłókniny stanowią doskonałe rozwiązanie, które pozwala separować słabe podłoża, co skutecznie je wzmacnia i przyspiesza ich konsolidację. Są one doskonałym sposobem na długotrwałą ochronę podczas różnorodnych budów. Stosowanie geowłóknin pozwala zaoszczędzić na wymianie gruntów, a ich zastosowanie zapewnia ochronę przed uszkodzeniami poszczególnych powłok. Ich długotrwałe i stabilne właściwości filtracyjne, a także funkcja zabezpieczająca przed szkodliwym działaniu mrozu to dodatkowe zalety.

   Geowłóknina drogowa ( stabilizująca podłoże) jest geowłókniną polipropylenową, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozrywanie, rozciąganie czy przebicie, a jej właściwości mechaniczne są znacznie większe od geowłóknin poliestrowych. Jest ona wzmacniana wzdłużnie jak i poprzecznie, co pozwala zmaksymalizować jej wytrzymałość. Geowłókniny drogowe spełniają funkcje wzmacniające, ochronne, separacyjne, izolujące. Ta geowłóknina idealnie sprawdzi się przy budowie dróg, pojazdów, chodników, układaniu kostki brukowej jaki i zabezpieczeniu skarp czy brzegów rzek.

   Geowłóknina drenażowa jest geowłókniną poliestrową. Stosuje się ją w systemach drenażowych oraz odwadniających. Zapobiega zamulaniu się rur drenażowych jak i poprawia nośność gruntów. Charakteryzują się dużo lepszymi parametrami hydraulicznymi od geowłóknin drogowych. Stosuje się je przy budowie zielonych dachów, szamb ekologicznych. Mają również podobne zastosowanie jak geowłókniny poliestrowe z uwagą na ich mniejszą wytrzymałość mechaniczną.

   Do mocowania geowłóknin do podłoża służą kołki dostępne w naszym sklepie. Wszystkie rodzaje geowłóknin występują w różnych gramaturach (grubościach) oraz szerokościach a każda rolka występuje w nawoju po 50 metrów bieżących. Produkowane się w Polsce i Włoszech. Korzystając z ich pomocy, można mieć pewność najwyższej jakości i funkcjonalności, a także doskonałego dopasowania do indywidualnych potrzeb.

 

Lista produktów

Wyświetl po: na stronie - Sortuj według:
Copyright © FUH Mateo | Wykonanie Strony www Zakopane "U Ciwersa"
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij