facebook

FUH Mateo materiały izolacyjne

Materiały izolacyjne Folie paroizolacyjne ZALOGUJ do Strefy Klienta

Produkty

Promocje

TAŚMA DWUSTRONNA BUTYLOWA 25 mb BUTYL 30mm
55.00 PLN

TAŚMA DWUSTRONNA 3,8 cm x 50 m
32.00 PLN

TAŚMA DWUSTRONNA 2,5 cm x 50 m
22.00 PLN


Sklep dla rodziców i dzieci

 

Folie paroizolacyjne

    Jeżeli planujecie Państwo ocieplenie poddasza użytkowego i jemu podobnych przestrzeni, doskonałym rozwiązaniem, które wesprze jego odpowiednią ochronę jest folia paroizolacyjna. W ofercie naszego sklepu posiadamy wysokiej klasy folie paroizolacyjne. Przeznaczone są do wykonywania izolacji paroszczelnej przy konstrukcji dachów, stropów oraz ścian. Są one niezbędną ochroną przed wilgocią, blokują parę wodną tak aby nie przedostawała się z wnętrza mieszkania do izolacji termicznej, folia żółta jak i folia zielona posiada atest co oznacza, że spełnia odpowiednie normy i wymagania w zakresie rozrywania i izolacyjności. Folie paroizolacyjne są rozwiązaniem, które pozwala zatrzymać parę wodną powstającą wewnątrz domu.

   W swojej ofercie dysponujemy różnymi rodzajami folii paroizolacyjnych, które można dopasować doskonale do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dla mniej wymagających posiadamy folie bez atestu w kolorze żółtym. Dodatkowo folia zielona wytwarzana jest w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska. Drugim rodzajem folii paroizolacyjnej jest folia aluminiowa, której dodatkowym zadaniem jest odbijanie ciepła i zachowywanie go wewnątrz budynku. Zapobiega stratą ciepła, natomiast w lecie spowalnia nagrzewanie poddasza. Jest to folia zbrojona dzięki czemu ma podwyższone parametry wytrzymałości na rozrywanie, a folia metalizowana jest łatwa w montażu. Każda folia paroizolacyjna chroni nasz dom przed powstawaniem pleśni, grzybów czy gniciem konstrukcji drewnianych, przez co każdy dom odpowiednio zabezpieczony, jest zdrowy i bezpieczny dla jego wszystkich domowników.

   Do prawidłowego połączenia folii paroizolacyjnej posiadamy akcesoria klejące dostępne w naszym sklepie takie jak taśmy dwustronne do łączenia folii z rusztem stalowym, taśmy aluminiowe do łączenia na zakładach oraz taśmy butylowe gdy zachodzi potrzeba połączenia folii z murem. Folia paroizolacyjna pochodzą od sprawdzonych polski producentów.

 

 

Lista produktów

Wyświetl po: na stronie - Sortuj według:
Copyright © FUH Mateo | Wykonanie Strony www Zakopane "U Ciwersa"
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij