facebook

FUH Mateo materiały izolacyjne

Materiały izolacyjne Folie budowlane ZALOGUJ do Strefy Klienta

Produkty

Promocje

TAŚMA DWUSTRONNA 3,8 cm x 50 m
32.00 PLN

TAŚMA DWUSTRONNA 1,9 cm x 50 m
16.50 PLN

TAŚMA DWUSTRONNA 2,5 cm x 50 m
22.00 PLN


Sklep dla rodziców i dzieci

Folie budowlane

W naszym sklepie folie budowlane występują w wielu rozmiarach oraz grubościach. Występuje u nas również folia budowlana z atestem, która spełnia wymagania w zakresie izolacji oraz odporności na rozrywanie.

Folia budowlana posiada szerokie zastosowanie w budownictwie

Wykonuje się z niej również warstwy przeciwwilgociowe posadzek oraz wylewek. Folia budowlana, szczególnie gruba folia może być stosowana do prowizorycznego, chwilowego przykrycia dachu lub zabezpieczenia przedmiotów przed warunkami atmosferycznymi, czarna folia budowlana cechuje się szczelnością, wytrzymałością, łatwością w montażu, a szeroki wachlarz rozmiarów oraz grubości pozwala na dobranie odpowiedniej folii do wykonywanej pracy oraz zadania jakie powinna spełniać.

W ofercie mamy również folię pod ogrzewanie podłogowe. Jej zaletami jest równomierne oddawanie ciepła wytworzonego w systemie ogrzewania podłogowego, jest całkowicie wodoodporna i nienasiąkliwa. Posiada bardzo wysokie parametry odbicia ciepła. Posiadamy również akcesoria do klejenia folii budowlanych. Na zakładach można ją łączyć taśmą dwustronna do folii lub taśmą aluminiową. Montowanie folii bezpośrednio do muru wymaga użycia taśmy butylowej, która idealnie sprawdza się przy tego typu połączeniach.

Wszystkie folie budowlane w naszym sklepie pochodzą od polskich producentów.

Lista produktów

Wyświetl po: na stronie - Sortuj według:
Copyright © FUH Mateo | Wykonanie Strony www Zakopane "U Ciwersa"
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij