facebook

FUH Mateo materiały izolacyjne

Materiały izolacyjne Akcesoria do ociepleń ZALOGUJ do Strefy Klienta

Produkty

Promocje

TAŚMA DWUSTRONNA 1,9 cm x 50 m
16.50 PLN

AGROTKANINA Brązowa 70g 160cm x 100m = 160 m2
250.00 PLN

TAŚMA DWUSTRONNA 5 cm x 50 m
39.00 PLN


Sklep dla rodziców i dzieci

Kołki, łącznik i siatki

W dzisiejszych czasach bardzo modne stało się budowanie domów energooszczędnych. Do wybudowania takiego domu niezbędne jest poprawne ocieplenie. Do tego celu używa się styropianu lub wełny mineralnej różnych grubości, zależnie od efektu jaki chcemy osiągnąć. Do mocowania ocieplenia niezbędne są kołki do styropianu. Kołek do styropianu wykonany jest z polipropylenu. Łączniki do styropianu występują w kolorze białym i szarym. Charakteryzują się duża sztywnością oraz odpornością na pęknięcia. Łącznik do styropianu posiada chropowaty kapelusz o dużej średnicy co bardzo dobrze utrzymuje nanoszony klej oraz materiał ocieplający budynek. Występują w różnych długościach tak aby można było dobrać je do odpowiedniej grubości styropianu lub wełny mineralnej.

Kolejnym ważnym elementem podczas wykonywania ocieplenia budynku jest siatka do elewacji. Jej zastosowanie pozwala na uniknięcie późniejszych pęknięć gdy schnie tynk. Wykonana jest z włókien szklanych dzięki czemu jest bardzo mocna i wytrzymała. Stosuje się ją również do wzmacniania wylewek samopoziomujących.

Prawidłowe ocieplenie budynku wraz z użyciem odpowiednich akcesoriów do ociepleń pozwala na oszczędności podczas ogrzewania w późniejszym użytkowaniu budynku.

Lista produktów

Wyświetl po: na stronie - Sortuj według:
Copyright © FUH Mateo | Wykonanie Strony www Zakopane "U Ciwersa"
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij