facebook

FUH Mateo materiały izolacyjne

Materiały izolacyjne Agrotkaniny, agrowłókniny ZALOGUJ do Strefy Klienta

Produkty

Promocje

TAŚMA DWUSTRONNA BUTYLOWA 25 mb DO KLEJENIA MEMBRAN I FOLII
30.00 PLN

TAŚMA DWUSTRONNA 2,5 cm x 50 m
22.00 PLN

TAŚMA DWUSTRONNA 3,8 cm x 50 m
32.00 PLN


Sklep dla rodziców i dzieci

Agrotkaniny oraz agrowłókniny

Agrotkaniny posiadają szerokie zastosowanie w ogrodnictwie oraz sadownictwie. Powiększają rozwój korzeniowy roślin poprzez podnoszenie temperatury gleby. Bardzo dobrze przepuszczają wodę oraz pozwalają na wymianę gazową roślin z otoczeniem. W miejscach gdzie nawadnianie jest problemem agrotkanina zatrzymuje wodę w glebie i utrzymuje odpowiednią wilgotność. Kolejnym atutem agrotkanin jest możliwość nawożenia bezpośrednio na nie, ponieważ nie blokują przedostawania się nawozów do gleby. W zależności od grubości (jej gramatury) są odporne na działanie promieniowania UV nawet do 5 lat. Posiadają filtr UV dzięki czemu można ich używać przez wiele sezonów. Agrotkanina nie jest biodegradowalna oraz wykazuje odporność na grzyby.

Agrowłókniny są stosowane szczególnie do ściółkowania. Chronią przed mrozem, oraz pogodą, która może zaszkodzić roślinom. Dzięki agrowłókninie plony są chronione przed insektami. Chronią również przed zabrudzeniem ziemią plonów typu truskawki, poziomki, dynie itp. Wszystkie jej zalety powodują szybszy wzrost roślin oraz większe plony.

Agrotkanina oraz agrowłóknina cechuje się:

W naszej ofercie posiadamy szeroki zakres rozmiarów oraz grubości. Nasze produkty cechują się wysoką jakością oraz wytrzymałością. Materiały produkowane są wyłącznie z polskiej i belgijskiej produkcji.

Lista produktów

Wyświetl po: na stronie - Sortuj według:
  • Strony:
  • 1
  • 2
Copyright © FUH Mateo | Wykonanie Strony www Zakopane "U Ciwersa"
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij